جهت تبلیغ کالا ، وب سایت و یا خدمات خود ، در وب سایت HYUNDA.IR با آیدی تلگرام خط زیر در ارتباط باشید ، برای این منظور میبایست تصویر متحرکی تهیه کنید و سپس تصویر متحرک را به شماره تلگرام خط زیر ارسال کنید.

09918417207

خواهشمندیم از تماس با این خط جدا خودداری فرمایید و تنها با تلگرام این شماره ارتباط برقرار کنید.

انواع تبلیغات و تعهدات ما:

1- موقیت ها:

شما می توانید تصویر متحرکی را که تبلیغ خدمات شما می باشد در چهار موقعیت قرار دهید. این چهار موقعیت در وب سایت نشان داده شده است که شامل بنرهای A تا D می باشد.

2- لینک تصویر:

تصویر شما دارای لینک می باشد بصورتی که بازدیدکنندگان ، با کلیک بر روی تصویر شما به صفحه ای اختصاصی هدایت می شوند که در این صفحه ، شما در رابطه با کسب و کار یا خدمات خود ، توضیحاتی متنی و تعدادی عکس قرار داده اید ، این صفحه اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد.

3- تعداد کلیک:

تعداد کلیک ها بر روی تصویر شما نیز نامحدود می باشد یعنی محدودیتی برای تعداد کلیک بازدید کنندگان بر روی تصویر شما وجود نخواهد داشت.

4- صفحات نمایش تبلیغ:

تصویر تبلیغاتی شما که در بنر انتخابی شما قرار می گیرد ، در تمامی صفحات سایت نمایش داده می شود.

5- نمایش در موبایل یا کامپیوتر:

از آنجایی که تمام صفحات وب سایت ، ریسپانسیو می باشد (یعنی  با تمام صفحات نمایش کامپیوتر ، نوت بوک و موبایل سازگار می باشد) ، تصویر تبلیغاتی شما نیز در تمامی این سخت افزارها نمایش داده خواهد شد.

6- تعداد کل تبلیغات:

برای موثربودن تبلیغات شما و همچنین رفاه حال بازدید کنندگان عزیز ، در محل هر کدام از بنرها تنها چند تبلیغ قرار خواهند گرفت و بیشتر از این تعداد ، تبلیغات بیشتری قبول سفارش نخواهند شد ، تعداد این تبلیغات به شرح زیر می باشد.

بنر A و B : هر کدام دو تبلیغ.

بنر C و D : هرکدام سه تبلیغ.

7- هزینه تبلیغات:

نحوه سفارش تبلیغ به صورت ماهیانه می باشد و قیمت بنرهای وب سایت به شرح زیر می باشند.

بنر A : ماهیانه 450 هزارتومان.

بنر B : ماهیانه 450 هزارتومان.

بنر C : ماهیانه 250 هزارتومان.

بنر D : ماهیانه 250 هزارتومان.

نکته : این قیمت ها تا آخر بهمن ماه 1397 معتبر می باشند.

در نظر داشته باشید قیمت ها با توجه به میزان بازدید سایت ممکن است تغییر کنند ولی در صورت رزرو یک بنر ، تا پایان مهلت قرارداد تغییری نخواهد کرد یعنی مثلا اگر شما بنری را تا سه ماه دیگر رزرو کنید و در طول این سه ماه قیمت بنر افزایش پیدا کند تا پایان زمان قرارداد ، نیازی به پرداخت مبلغ اضافی ندارید.

شرایط تبلیغ و تصویر ارسالی:

1- نوع تبلیغات:

اگر چه وب سایت ما مسئولیتی درباره محتوای تبلیغات ندارد و صحت خدمات تبلیغ شده را تایید نمی کند ولی خدمات تبلیغ شده ی شما (کالا ، وب سایت و یا موارد دیگر) نباید خلاف مقررات عمومی کشور باشد به طوری که باعث ایجاد مشکلات برای وب سایت شود.

2- شرایط تصویر تبلیغاتی:

جهت قرارگیری هرچه بهتر تصویر تبلیغاتی شما ، تصویر متحرک شما می بایست دارای حجمی کمتر از 100 کیلوبایت داشته باشد و ابعاد آن می بایست دقیقا به این صورت باشد : عرض 113 و ارتفاع 21 میلی متر.

با تشکر از شما

مدیریت وب سایت HYUNDA.IR

 

instagram

ورود به سایت

تفاوت سیستم پایداری CBC و EBD

DIFFERENCE OF CBC EBD

کنترل خودرو در کوهستان و آفرود

without HAC 01

تاریخچه خودروسازی هیوندا

HYUNDA

بالا
پایین